Benoit du Passage

Managing Director, EMEA

Benoit nadzoruje działalność JLL w Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Europie Południowej i Turcji.

Do paryskiego biura JLL dołączył w 1985 roku przechodząc z sektora bankowego.

Na przestrzeni swojej kariery zawodowej w JLL otworzył biuro w Barcelonie, uruchomił nowe linie biznesowe świadczące usługi zarządzania regionalnymi centrami handlowymi oraz projektowania i wyposażania biur. Był także dyrektorem generalnym w Hiszpanii i Francji, a obecnie pełni w obu tych krajach kierowniczą funkcję. Ponadto od sześciu lat przewodniczy stowarzyszeniu zawodowemu FNAIM Enterprises we Francji. 

Aktualnie mieszka w Madrycie. Aktywnie przyczynia się do rozwoju biznesu związanego z zarządzaniem ilościowym i zarządzaniem ryzykiem oraz podejścia opartego na danych w celu usprawnienia procesu podejmowania decyzji dotyczących inwestowania w sektor kredytów zagrożonych. 

Uczestnicząc w każdym cyklu koniunkturalnym na rynku nieruchomości od połowy lat 80-tych, wiem, jak przygotować się na deszcz, kiedy wciąż świeci słońce. To doświadczenie jest nieocenione dla naszych klientów i pracowników. 

Poza pracą Benoit jest trzykrotnym mistrzem Francji wyścigach samochodowych serii Fun Cup. Dwukrotnie wygrał słynny 25-godzinny wyścig na torze Spa-Francorchamps w Belgii. Na swoim gospodarstwie uprawia len, kukurydzę i pszenicę. 

Jest żonaty i ma czworo dzieci.