Christian Ulbrich

Chief Executive Officer and President

Christian jest odpowiedzialny za ustalanie strategicznego kierunku rozwoju firmy. Pełni również funkcję prezesa globalnej rady wykonawczej JLL.

Jego obszarem odpowiedzialności jest również dbałość o zapewnienie JLL mocnej pozycji wśród czołowych firm na świecie. Wizja ta wymaga zastosowania najlepszych na rynku rozwiązań cyfrowych, które pomogą klientom, pracownikom i akcjonariuszom odnieść sukces biznesowy.

Christian Ulbrich zajmuje stanowiska kierownicze w JLL od ponad piętnastu lat. Kiedy dołączył do firmy w 2005 roku, objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Niemcy. W 2009 roku został dyrektorem generalnym na rynek Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz członkiem globalnej rady wykonawczej. Zanim dołączył do JLL, przez siedem lat pełnił funkcję CEO obejmującej całe Niemcy Grupy HIH z siedzibą w Hamburgu. Wcześniej przez blisko dziesięć lat zajmował wysokie stanowiska w innych krajowych i międzynarodowych bankach.

Christian jest gorącym zwolennikiem budowania przyszłości opartej na zrównoważonym rozwoju i inkluzji społecznej. Z ramienia spółki Vanguard pełni funkcję członka zarządu Partnering Against Corruption Initiative powołanej przez World Economic Forum. Jest również członkiem zarządu Vonovia SE, największej europejskiej spółki z branży nieruchomości mieszkaniowych.

Christian uzyskał tytuł magistra zarządzania w biznesie na Uniwersytecie w Hamburgu i uczestniczył w programie GSB organizowanym przez Stanford University. Mieszka w pobliżu Frankfurtu w Niemczech.