Christian Ulbrich

Chief Executive Officer & President

Christian jest odpowiedzialny za nadawanie firmie strategicznych kierunków rozwoju. Pełni również funkcję prezesa globalnej rady wykonawczej JLL.

Jego obszarem odpowiedzialności jest również dbałość o zapewnienie JLL mocnej pozycji wśród czołowych firm na świecie. Wizja ta wymaga zastosowania najlepszych na rynku rozwiązań cyfrowych, które pomogą klientom, pracownikom i akcjonariuszom odnieść sukces biznesowy.

Christian od ponad dekady pełni funkcje kierownicze w JLL, gdzie rozpoczął pracę w 2005 roku jako dyrektor zarządzający na rynku niemieckim. W 2009 roku został dyrektorem generalnym na rynek Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz członkiem globalnej rady wykonawczej. Wcześniej pracował przez siedem lat na stanowisku dyrektora generalnego grupy spółek HIH z Hamburga, partnera w prywatnym banku MM Warburg Bank oraz zajmował wysokie stanowiska w innych niemieckich i międzynarodowych bankach. 

Christian jest gorącym zwolennikiem budowania przyszłości opartej na zrównoważonym rozwoju i inkluzji społecznej. Z ramienia spółki Vanguard pełni funkcję członka zarządu Partnering Against Corruption Initiative powołanej przez World Economic Forum. Jest również członkiem zarządu Vonovia SE, największej niemieckiej spółki z branży nieruchomości mieszkaniowych.

Christian uzyskał tytuł magistra zarządzania w biznesie na Uniwersytecie w Hamburgu i uczestniczył w programie GSB organizowanym przez Stanford University. Mieszka w pobliżu Frankfurtu w Niemczech.