Courtney Petit

HR Leadership działu Capital Markets

Petit pracuje jako Head of HR w dziale Capital Markets, z siedzibą w Dallas w stanie Teksas. Do jej zadań należy koordynacja usług HR wspierających rozwój przedsiębiorstwa.

Petit pracuje jako Head of HR w dziale Capital Markets, z siedzibą w Dallas w stanie Teksas. Do jej zadań należy koordynacja usług HR wspierających rozwój przedsiębiorstwa. Petit i jej zespół bezpośrednio odpowiadają za dostarczanie wysokiej jakości programów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, które są dostosowane do potrzeb korporacji i klientów. Pracuje w zespole Human Resources Leadership, który zajmuje się opracowywaniem strategii i działań dotyczących kadr na całym świecie.

Ma ponad 23 lata doświadczenia w pracy z zasobami ludzkimi. Swoją karierę w JLL rozpoczęła jako Global HR Manager w firmie Procter and Gamble. Wdrożyła wiele najlepszych praktyk w zakresie HR w JLL, w tym globalną rekrutację, struktury organizacyjne, zarządzanie talentami, programy nagradzania i wdrażanie pracowników u różnych klientów.

Była prelegentką w CoreNet, gdzie mówiła o tym, jak z powodzeniem prowadzić vested outsourcing, aby zwiększać możliwości firmy. Następnie jako Human Resources Lead kierowała największym wdrożeniem outsourcingu korporacyjnego w Bank of America. Później awansowała na stanowisko dyrektora działu Work Dynamics JLL w Kanadzie, USA i Ameryce Łacińskiej, gdzie zarządzała ponad 60 zespołami z 12 krajów. Następnie Courtney Petit kierowała zespołami Corporate Functions na całym świecie w JLL, a także nadzorowała usługi HR w spółkach firmy w Ameryce Łacińskiej.

Ukończyła studia licencjackie na Vanderbilt University i uzyskała tytuł magistra edukacji na The University of Virginia. Poza pracą udziela się jako wolontariuszka w szkołach swoich córek, w Clayton Dabney, w Leukemia and Lymphoma Society oraz w Park Cities Preservation Society. Jest zapaloną tenisistką i dekoratorką, gdy tylko pozwala jej na to czas.