Danielle Lagarde

Chief Human Resources Officer, EMEA

Danielle jest odpowiedzialna za opracowanie i realizację strategii HR na rzecz 16 000 pracowników JLL w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Danielle ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Zasoby Ludzkie (HR), pracowała na wyższych stanowiskach regionalnych i globalnych w obszarze kadr - głównie w branży telekomunikacyjnej oraz w firmach technologicznych, takich jak Dell i Atos.

Swoją karierę rozwija dzięki pasji do HR oraz wysokim kompetencjom menedżerskim (m.in. uzyskanymi na studiach w Harvard Business School). Jest także członkiem zarządu firmy Worldline Global, lidera płatności cyfrowych.

Danielle mieszka w Paryżu, a z JLL jest związana od 2017 roku. Pod jej nadzorem w JLL nastąpiło całkowite przekształcenie struktur HR oraz procesów awansów, została uruchomiona zupełnie nowa platforma kadrowa i wdrożony nowy program rozwoju kompetencji przywódczych dla osób osiągających najlepsze wyniki.  

Miejsce pracy ma wpływ na samopoczucie oraz wyniki pracowników. Danielle nadzoruje również obszar związany ze strategią dla budynków, w których pracują zespoły JLL.

W wolnym czasie Daniele lubi pływać i tworzyć muzykę. Żegluje, śpierwa i gra na gitarze. Ma dorosłą córkę.