Mary Bilbrey

Chief Human Resources Officer

Mary zarządza współpracą pomiędzy poszczególnymi działami JLL w obszarze określania i realizowania strategii zatrudnienia, rozwoju, zwiększania zaangażowania oraz programami benefitów dla pracowników. Jej zespół stawia sobie za cel umocnienie wizerunku JLL jako pracodawcy oraz miejsca do budowania długofalowej kariery.

Mary swoją karierę eksperta w zarządzaniu zasobami ludzkimi konsekwentnie buduje od kilkudziesięciu lat. Uzyskała tytuł magistra w obszarze HR na Uniwersytecie Loyola w Chicago. W 1987 roku dołączyła do Household International, późniejszego HSBC. Następnie piastowała kilka stanowisk kierowniczych w siedzibie głównej HSBC w Londynie, aby w 2012 r. objąć funkcję szefa działu kadr w USA.

W JLL Mary prowadzi zespół specjalistów, którzy wspierają linie biznesowe w zakresie strategii i wsparcia w dziedzinie HR. Zarządza również biurami JLL na całym świecie, koncentrując się na tworzeniu przestrzeni wspomagających zaangażowanie, ułatwiających współpracę i budujących pozytywną atmosferę wśród pracowników.

Mary swój wolny czas poświęca rodzinie - dwóm córkom i mężowi.