Trish Maxson

Chief Administrative Officer

Trish Maxson jest odpowiedzialna za utrzymanie mocnej kondycji finansowej firmy oraz opracowanie i wdrożenie strategii administracyjnej, której celem jest zapewnienie optymalnych warunków rozwoju dla pracowników JLL na całym świecie. Trish nadzoruje zespół prawny JLL oraz działania firmy w obszarze zrównoważonego rozwoju. 

Trish rozpoczęła pracę w JLL w 2012 roku, przynosząc ze sobą wachlarz doświadczeń zdobytych na stanowiskach kierowniczych. Od 2007 roku była zatrudniona w Merck & Co., a wcześniej w Rohm and Haas Co. na różnych stanowiskach i w różnych lokalizacjach - od laboratoriów po sale posiedzeń zarządu.

Trish rozpoczęła karierę jako chemik, pracując z zespołami badawczymi i biznesowymi. Wyzwania, jakie się wiązały z zagadnieniami z dziedziny chemii, czyli określanie wzorców i rozwiązywanie złożonych problemów, to umiejętności, które okazały się niezwykle przydatne w jej dalszej karierze.  

W 1999 roku przeniosła się do działu kadr, stąd doskonale wie jak ważnym czynnikiem rozwoju firmy jest zespół. Warunkiem sukcesu jest zaoferowanie pracownikom jasnych możliwości realizacji zawodowych ambicji. 

Trish Maxson uzyskała dyplom z chemii na Michigan State University, doktorat z chemii biofizycznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley oraz tytuł magistra psychologii klinicznej w The Fielding Graduate Institute. Urodziła się na Okinawie w Japonii, obecnie mieszka w Pensylwanii. 

Jako utalentowana flecistka jest pasjonatką muzyki i zasiada w zarządzie Bennington Chamber Music Conference.