Projektuj

Stwórz przestrzeń, która pracuje na rzecz Twojej firmy, zespołu i lokalnej społeczności.

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób pracujemy nad projektami deweloperskimi.
Inteligentne budynki

Zaprojektuj inteligentny budynek dostosowany do Twoich potrzeb. Wprowadź nowe technologie i podłącz istniejące systemy w celu zwiększenia wydajności obiektów, miejsc pracy i zespołu. Uzyskaj dostęp do danych w czasie rzeczywistym, aby nieruchomość lub portfel funkcjonowały w sposób wydajny, co sprzyja tworzeniu pozytywnych doświadczeń dla użytkowników przestrzeni.

Przewidywanie wykorzystania przestrzeni

Monitoruj, mierz i analizuj sposoby wykorzystania przestrzeni. Dowiedz się, w jaki sposób programy mobilności i odchodzenie od wyznaczania stałych miejsc pracy mogą zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Zapewnij zespołowi elastyczność i promuj współpracę.

Strategia miejsca pracy

Zadbaj o środowisko pracy, które wspiera innowacyjność i poprawia wyniki biznesowe. Zaprojektuj atrakcyjne, elastyczne przestrzenie, które odzwierciedlają kulturę organizacyjną Twojej firmy i są dostosowane do potrzeb pracowników.

Zarządzanie projektowaniem

Przygotuj oryginalne projekty nowej siedziby, wykończenia biura, zagospodarowania terenu lub nowego obiektu w Twoim portfelu. Niezależnie od typu nieruchomości postaw na nowoczesność i wyjątkowość.

Design & Build (Tétris)

Współpracuj z jednym partnerem, który odpowiada za planowanie, koncepcję projektu, kosztorys, kontrahentów oraz prace techniczne, aranżacyjne i budowlane.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Twórz oryginalne przestrzenie i postaw na wyjątkowe wrażenia.