Raport

JLL European Multifamily Investment report 2019

Trzeci coroczny raport JLL dotyczący inwestycji wielorodzinnych w Europie wzmacnia pozycję sektora mieszkaniowego.

23 lipca 2019

Wielkimi beneficjentami są społeczności w całej Europie, które dostrzegają że inwestycje w wysokiej jakości domy i inteligentną technologię, kształtują jakość życia. Wielkie miasta europejskie borykają się z przytłaczającym wyzwaniami, jakimi są: rosnący popyt i niewystarczająca podaż. Urbanizacja, wzrost liczby ludności i dłuższe życie to tylko niektóre z czynników, które nadal będą wspierać zwroty z inwestycji.

Nie wystarczy zobaczyć więcej budowanych domów - muszą to być odpowiednie domy i przystępne cenowo dla większej liczby osób. JLL, jest głęboko zaangażowana we wspieranie rynku i branży mieszkaniowej w tworzeniu odpowiednich domów, których tak bardzo potrzebuje europejska ludność miejska.

Ten raport, zawiera informacje na temat kluczowych rynków w całej Europie i przegląd stabilizacji rentowności w 2018 r. po kompresji w 2017r. Analizuje zmiany wolumenu i rzuca światło na źródła inwestycji. Mając wgląd w bezpośrednie perspektywy dla poszczególnych rynków, badamy rynki wschodzące i przyglądamy się trendom których możemy się spodziewać.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.