Raport

Smart Home, Smart Community, Smart City

Globalne trendy wyraźnie zaznaczają swoją obecność na polskim rynku i wpływają na to, jak korzystamy z mieszkań, budynków i przestrzeni miejskiej, a to z kolei wymusza na deweloperach zmianę w podejściu do projektowania osiedli i całych przestrzeni miasta.

Z badania przeprowadzonego przez REAS | JLL Residential Advisory we współpracy z Obido wynika, że Polacy – nie tylko ci młodzi – są gotowi płacić za możliwość korzystania w swoich domach i na osiedlach z dodatkowych funkcji i usług takich jak np. samoobsługowe pralnie, skutery na minuty, dedykowane miejsce postoju auta carsharingowego czy możliwość ładowania samochodu elektrycznego.

Rośnie też popularność nowych segmentów mieszkaniowych np. mieszkań na wynajem czy projektów colivingowych. Jakie czynniki temu sprzyjają?  W którą stronę zmierza rynek mieszkaniowy? 

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.