Covid-19 a globalny sektor nieruchomości

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie pytań dotyczących wpływu obecnej sytuacji na rynek nieruchomości. Zapoznaj się z raportem i innymi materiałami przygotowanymi przez globalny zespół analityków JLL.

   

Na kwadracie - podcasty  z JLL

Co kształtuje rynek nieruchomości we współczesnym świecie? Jakie są trendy konsumenckie, urbanistyczne, społeczne i technologiczne? Odpowiemy na te i na inne pytania w serii podcastów pt. „na kwadracie z JLL". Słuchaj nas z domu, biura, w podróży, na jakimkolwiek metrażu się znajdujesz.

Diversity in the Workplace

Czy wiek to kluczowy aspekt opisujący potrzeby pracowników? A może to tylko liczba? To, czy reprezentujemy pokolenie X,Y lub Z może być oczywiście pomocne w opisywaniu naszych potrzeb w miejscu pracy, jednak na pewno nie wystarczające. Poznaj 5 typów osobowości biurowych i dowiedz się jak dopasować biuro do ich oczekiwań.
Razem z firmą Skanska zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym raportem „Diversity in the Workplace – how to deliver future-proof offices”, w którym odpowiemy na te (i na wiele innych) pytań.

A jakiego biura Ty
potrzebujesz?

Biuro, w których pracujemy, to coś więcej niż nieruchomość. To tętniąca życiem przestrzeń, gdzie przenikają się różne sfery życia. Dlatego najlepsze, co możesz zrobić jako pracodawca, to zaangażować swój zespół w planowanie Waszej nowej siedziby. Wiemy, o czym mówimy – tak właśnie zrobiliśmy, przeprowadzając się do Warsaw Spire. Stwórz najlepszą przestrzeń dla Twojego biznesu i pracowników.

Nasze historie

Edyta tworzy niepowtarzalne przestrzenie biurowe, które wspierają użytkowników w realizacji celów i spełnianiu ambicji. Karierę zawodową w JLL rozpoczęła zaraz po studiach, a dziś prowadzi spektakularne inicjatywy w Dziale Zarządzania Projektami.

WhyFlex?

Warszawa znajduje się na siódmym miejscu wśród 24 największych rynków przestrzeni elastycznych w Europie, a operatorzy coraz chętniej rozwijają swój biznes poza stolicą. Tym bardziej, że popyt na biura flex napędzają już nie tylko start-upy, ale coraz częściej także duże międzynarodowe korporacje. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Informacje o rynku nieruchomości w Twojej skrzynce

Zrealizowane
ambicje

Spełnij
swoje ambicje

Chcemy współpracować z najambitniejszymi. Jeśli cechuje Cię ambicja i motywacja, chcesz poznać świat nieruchomości, pracować z najlepszymi ekspertami i inspirującymi osobami, skontaktuj się z nami. Spełnij swoje ambicje z JLL.