Skontaktuj się z nami

Chcemy przyczyniać się do tego, aby pracownicy, klienci i członkowie społeczności na całym świecie poznali siłę dewizy SEE A BRIGHTER WAY. Dlatego daj nam znać, co Cię interesuje lub czego szukasz, a my wkrótce się do Ciebie odezwiemy. 
Jeśli chcieliby Państwo skontaktować się z konsultantem ds. nieruchomości, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Jak możemy Ci pomóc?

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.