Skontaktuj się z nami

Chcemy przyczyniać się do tego, aby pracownicy, klienci i członkowie społeczności na całym świecie poznali siłę dewizy SEE A BRIGHTER WAY. Dlatego daj nam znać, co Cię interesuje lub czego szukasz, a my wkrótce się do Ciebie odezwiemy. 
Jeśli chcieliby Państwo skontaktować się z konsultantem ds. nieruchomości, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Znajdź tutaj nasz zespół najbliżej  Ciebie
Jak możemy Ci pomóc?

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.