Centra danych

Podejmuj inteligentne decyzje, wynajmując powierzchnie lub inwestując w centra danych. Zmniejszaj koszty operacyjne, ograniczaj negatywny wpływ na środowisko i wydłużaj okres eksploatacji.

Jakie masz
ambicje?

Oszczędzaj na kosztach operacyjnych, ograniczaj negatywny wpływu obiektu na środowisko, wydłużaj sprawność urządzeń i okres ich eksploatacji Uzyskuj porady na temat dyspozycji, konsolidacji i ekspansji, aby dostosować posiadane portfolio.
Znajdź przestrzeń na centrum danych

Przyjrzyj się, jak działają profile energetyczne i darmowe chłodzenie, na czym polegają zagrożenia naturalne, jakie są zachęty ekonomiczne, a następnie  znajdź odpowiedni rynek i lokalizację obiektu. Po wybraniu nieruchomości wynegocjuj korzystne warunki wynajmu, które zostaną ujęte w odpowiedniej elastycznej umowie. 

Realizuj projekty związane z centrami danych

Rozwijaj, unowocześniaj lub buduj przestrzeń centrum danych. Korzystaj z porad i wsparcia w zakresie zarządzania projektami, mając na względzie poprawę planowania, wykonalność projektu i finansowanie - począwszy od budowy, a skończywszy na niewielkiej modernizacji. 

Zarządzaj obiektami centrów danych

Zadbaj o ciągłość działania z wykorzystaniem proaktywnego monitorowania centrum danych poza obiektem, całodobowego zarządzania obiektem na miejscu i profesjonalnego wsparcia. Zmniejszaj ryzyko przestojów dzięki niezawodnym pracownikom, sprawdzonym testom i procedurom, niezawodności i umiejętnym stosowaniu redundancji.

Inwestuj w centra danych

Bądź na bieżąco, jeśli chodzi o trendy użytkowania danych oraz statystyki dotyczące wyników nieruchomości. Pozwoli Ci to określić, czy centra danych są właściwym dodatkiem do Twojego inwestycyjnego portfela. Przedstawiaj istniejące inwestycje potencjalnym użytkownikom lub nabywcom, wykorzystując ukierunkowany marketing nieruchomości.

Porozmawiajmy
o centrach danych.

Oceń i dopracuj strategię lokalizacji, metody zarządzania centrami danych i plany inwestycyjne.