Hotele

Czerp więcej korzyści z nieruchomości: hotelu, ośrodka wypoczynkowego lub innego obiektu turystycznego na każdym etapie jego cyklu życia, od inwestycji po sprzedaż. 

Jakie są Twoje
ambicje?

Poznaj nowe rynki, wzmocnij wrażenia i doświadczenia swoich gości, odkrywaj ciekawe opcje rozwoju portfela lub nawiązuj kontakty z globalnymi inwestorami. 
Poznawaj rynki

Zidentyfikuj odpowiednie rynki i nieruchomości, w które warto zainwestować, na podstawie wnikliwych danych odnośnie turystyki i trendów rozwoju sektora. Zyskaj najlepsze rekomendacje dotyczące użytkowania gruntów i budynków.

Zdobądź rekomendację inwestycyjną

Analizuj kluczowe trendy na rynku nieruchomości. Zyskaj dokładne wyceny nieruchomości i najlepsze rekomendacje, aby zmaksymalizować wartość i zminimalizować ryzyka dla Twojego portfela hotelowego.

Kupuj nieruchomości i zdobądź kapitał 

Znajdź możliwości inwestycyjne dopasowane do swoich potrzeb, zabezpiecz kapitał na korzystnych warunkach oraz zdobądź wsparcie w zakresie analizy due diligence . Obniż koszty refinansowania istniejącej inwestycji. 

Projektuj, rozwijaj, modernizuj

Stwórz atrakcyjne i funkcjonalne przestrzenie dla gości i społeczności lokalnych. Zyskaj pewność, że każdy element Twojego projektu, od kontroli kosztów do wyboru dostawcy, jest właściwie zarządzany. Wprowadź swoją wizję w życie.

Zarządzaj hotelem

Zapewnij swoim gościom możliwie najlepsze wrażenia dzięki świadomemu, proaktywnemu zarządzaniu i przemyślanym inwestycjom. Uzyskaj strategiczne informacje mające kluczowy wpływ na proces decyzyjny i realizację, od wyboru operatora i negocjacji umów po budżet i wydatki kapitałowe. 

Sprzedaj hotel

Ustal swoją strategię wyjścia i zaprezentuj aktywa właściwym nabywcom, korzystając ze strategicznych i najlepszych narzędzi marketingowych dostępnych na rynku nieruchomości. Zyskaj dostęp do globalnej sieci inwestorów hotelowych i otrzymaj wsparcie w zakresie sprawdzenia kondycji biznesu podczas całego procesu sprzedaży nieruchomości.

Porozmawiajmy

Oceń i rozwiń swoją strategię inwestycyjną, nieruchomość lub działalność operacyjną.

Pozwól nam wysyłać do siebie wiadomości