Obiekty handlowe

Dostarczaj wyjątkowe doświadczenia zakupowe — od ulic handlowych po centra handlowe.

Jakie są Twoje
ambicje?

Zwiększ wartość posiadanych i wynajmowanych aktywów handlowych dzięki innowacyjnym usługom doradczym z zakresu inwestycji, lokalizacji, rewitalizacji czy zmiany funkcji obiektów.
Zbuduj strategię swojej marki

Zyskaj dostęp do narzędzi, danych i badań rynkowych, aby oceniać lokalizacje, dotrzeć do klientów, tworzyć inspirujące otoczenie czy zoptymalizować łańcuch dostaw.

Restrukturyzuj najem i zadłużenie

Dowiedz się, w jaki sposób możesz zwiększyć płynność finansową, zredukować koszty i zminimalizować zobowiązania z tytułu najmu i zadłużenia. Zdecydowanie i kreatywnie zarządzaj kwestiami płatności.

Rozwijaj działalność opartą na technologiach 

Skorzystaj z rozwiązań technologicznych , aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klientów i poprawić ich wrażenia zakupowe zarówno w świecie online, jak i offline.

Inwestuj w nieruchomości handlowe

Uzyskaj dostęp do kapitału i aktywów handlowych na całym świecie. Otrzymuj porady dotyczące finansowania i innych skutecznych sposobów budowania skutecznej strategii inwestycyjnej.

Modernizuj

Rozwijaj i modyfikuj swój koncept, aby nadążyć za zmieniającym się światem handlu , opartym na doświadczeniach i wrażeniach. Zwiększ zyski z najmu poprzez modernizację powierzchni gastronomicznych, alternatywne wykorzystanie lub całkowitą przebudowę powierzchni handlowej.

Trendy i
analizy

Najnowsze raporty
rynkowe

Porozmawiajmy
o rynku handlowym

Jak dzisiejsze trendy konsumenckie kształtują Twoją strategię?

Pozwól nam wysyłać do siebie wiadomości