Erin Meezan

Chief Sustainability Officer

Erin Meezan jest dyrektorem ds. zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialną za wykonywanie czołowego w branży programu zrównoważonego rozwoju JLL.

Erin dołączyła do JLL we wrześniu 2022 r., przenosząc się z firmy Interface Inc., która jest globalnym producentem posadzek i uznanym pionierem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Jako dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Interface była kluczowym twórcą najnowszej misji firmy Climate Take Back i ram jej wdrażania, które doprowadziły do wprowadzenia przez Interface produktów o ujemnej emisji dwutlenku węgla w 2020 roku.

Pod kierownictwem Erin firma Interface osiągnęła wczesny sukces w realizacji swojej misji zrównoważonego rozwoju, polegającej na osiągnięciu zerowego wpływu na środowisko do 2020 roku. Erin doprowadziła również firmę do osiągnięcia neutralności węglowej we wszystkich liniach produktowych i kierowała działaniami na rzecz osiągnięcia przez Interface neutralności węglowej w całym przedsiębiorstwie, co ogłoszono w 2022 roku.

Erin jest uznanym doradcą ds. zrównoważonego biznesu i częstym wykładowcą na temat zrównoważonego biznesu dla zespołów kierowniczych wyższego szczebla, uniwersytetów i biznesmenów na całym świecie. Jej najnowszy film TED wydany w tym roku omawia, czego natura może nas nauczyć na temat zrównoważonego biznesu. Jest kluczową postacią w nagrodzonym filmie dokumentalnym Beyond Zero, autorstwa Nathana Harveya, który szczegółowo przedstawia historię transformacji korporacji.