Mark zarządza zespołem ponad 8000 ekspertów, którzy dostarczają klientom i pracownikom zintegrowane, specjalistyczne rozwiązania z obszaru nieruchomości.

Jako CEO Corporate Solutions w regionie EMEA, Mark jest odpowiedzialny za wszystkie usługi, które JLL oferuje korporacyjnym najemcom w 75 krajach tego regionu.

Mark jest zaangażowany w kształtowanie i zarządzanie miejscami pracy, które inspirują organizacje i ich pracowników do definiowania swoich długoterminowych celów i odnoszenia sukcesów. Kluczowe w tym procesie są technologie i design, które sprzyjają wzrostowi produktywności i zwiększają satysfakcję i komfort zespołu.

Technologia fundamentalnie zmienia sposób w jaki funkcjonujemy, począwszy od kultury korporacyjnej po kompleksowe zautomatyzowanie organizacji pracy.

Rozwiązania technologiczne, używane dotąd w życiu codziennym, znajdują obecnie zastosowanie w miejscu pracy.

To połączenie doświadczeń ze świata ludzi i technologii jest podstawą każdego biznesu nastawionego na rozwój i osiąganie sukcesów.

Przed dołączeniem do JLL, Mark pełnił rolę Head of Network Development w Regus i Head of Global Corporate Services, regionu EMEA, w CBRE.

Mark mieszka w Londynie ze swoją żoną i synkiem. Po pracy, lubi spędzać czas z rodziną, uprawiać sport i podróżować.