Mencía Barreiros

Chief Marketing Officer, EMEA

Mencía odpowiada za wdrażanie strategii biznesowej działań marketingowych JLL w regionie EMEA.

Mencía dołączyła do JLL w 2015 r. jako dyrektor ds. marketingu, PR i badań na Hiszpanię. Póżniej jej obowiązki zostały rozszerzone na całą Europę Południową. Nominację na stanowisko Chief Marketing Officer, EMEA otrzymała w 2020 roku.

Kariera Mencíi w JLL to kolejny przykład docenienia wybitnych talentów spoza sektora nieruchomości. Mencía kierowała zespołami marketingowymi w wielu różnych obszarach rynku, od bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej po zarządzanie aktywami, sektor handlowy i usługi motoryzacyjne. Przed rozpoczęciem pracy w JLL, Mencía była dyrektorem ds. marketingu i komunikacji w Calvin Klein Latam, na Amerykę Środkową i Karaiby.

Jej rozwój zawodowy kształtowały lata spędzone w Hiszpanii, Panamie, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i we Włoszech. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zarządzaniu wielokulturowymi środowiskami zawodowymi Mencía posiada umiejętności niezbędne do kierowania działaniami w regionie EMEA.

Obecnie mieszka w Madrycie, gdzie lubi spędzać czas z mężem i dziećmi uprawiając różnorodne hobby, w tym sporty wodne i jazdę na nartach.