Sharad Rastogi

Dyrektor generalny Work Dynamics Technology

Jako dyrektor generalny Work Dynamics Technology Sharad Rastogi odpowiada za produkty i rozwiązania technologiczne dla najemców nieruchomości komercyjnych oraz za dział JLL Work Dynamics. 

Sharad jest globalnym specjalistą ds. technologii z doświadczeniem w przeprowadzaniu transformacji firm i zwiększaniu wartości dla udziałowców, które zdobył na różnych stanowiskach kierowniczych, zarówno w warunkach dużego wzrostu, jak i restrukturyzacji. Zanim Sharad przeszedł do JLL, zajmował stanowisko specjalisty ds. produktów i starszego wiceprezesa w Dell Technologies, gdzie odpowiadał za zróżnicowany portfel oprogramowania i urządzeń w dziale ochrony danych generującym dochody w wysokości ponad 3 mld USD. W przeszłości Sharad zajmował stanowiska seniorskie w obszarach ogólnego zarządzania, produktów, marketingu, rozwoju i strategii korporacji w wiodących firmach, w tym w Cisco, JDSU, Avid i Bain. Jest również doradcą College of Engineering na Uniwersytecie Bostońskim. Główne obszary jego zainteresowania obejmują rozwój platformy nowej generacji poświęconej danym i analizom, nowe i dynamiczne usługi hybrydowe oraz zrównoważone rozwiązania ograniczające ślad węglowy.

Sharad ma tytuł MBA uzyskany w Wharton School na Uniwersytecie Pensylwanii, magistra inżyniera na Uniwersytecie Bostońskim i licencjata inżynierii w Indyjskim Instytucie Technologii w Nowym Delhi. Lubi podróżować po świecie i angażować się w nowe aktywności. Mieszka w Menlo Park w Kalifornii z żoną i nastoletnim synem.