Sue Asprey Price

Dyrektor generalna Work Dynamics na region EMEA

Ma bogate doświadczenie w doradztwie, a także w dostarczaniu klientom rozwiązań i porad strategicznych.

„Obecnie trwa zacięta walka o talenty, a osoby poszukujące pracy coraz częściej kierują się czynnikami innymi niż wynagrodzenie. Przyszłościowo myślący pracodawcy rozumieją, że dzięki innowacyjnym strategiom w miejscu pracy mogą wyróżnić się na bardzo konkurencyjnym rynku, i przesuwają granice, tworząc coraz bardziej holistyczne środowiska pracy”.

Sue Asprey Price, JLL UK

Sue zasiada w globalnym zarządzie Work Dynamics i prowadzi w imieniu JLL działalność Work Dynamics w regionie EMEA. Wraz z zespołem świadczy profesjonalne usługi, które realnie pomagają firmom dostosowywać się do zmieniających się warunków pracy i osiągać wartość dodaną.

Od kiedy miejsce pracy stało się tak ważne dla wielu osób, zakres świadczonych usług rozszerzył się o wiele elementów — od strategii i projektowania miejsca pracy po zarządzanie transakcjami i klientami.

W trakcie pracy w JLL Sue zdobyła doświadczenie w sektorze nieruchomości korporacyjnych oraz rozległą wiedzę na temat wewnętrznych funkcji biznesowych, czynników stymulujących biznes oraz zarządzania zyskami i stratami. Jako zagorzała zwolenniczka tworzenia zróżnicowanych środowisk pracy regularnie bierze udział w dyskusjach podczas wydarzeń branżowych.

Jest członkinią zarządu organizacji charytatywnej London Youth, która ma na celu poprawę życia młodych ludzi w Londynie poprzez zachęcanie ich do realizowania swojego potencjału. Sue, która sama jest byłą reprezentantką Kanady w rugby, jest orędowniczką pozytywnego wpływu sportu i edukacji przez przyrodę na młode pokolenia.