Raport

Globalny Indeks Transparentności Rynku Nieruchomości 2020

Transparentność, Cyfryzacja, Dekarbonizacja

07 lipca 2020

Które kraje zapewniają najbardziej przejrzyste środowisko operacyjne dla inwestorów, deweloperów i najemców korporacyjnych?

Sprawdź, które kraje zanotowały w tym roku największy postęp, a które są zaliczane do grona najbardziej transparentnych państw. Dowiedz się więcej o czynnikach wpływających na globalny postęp w dziedzinie przejrzystości rynków nieruchomości.

Przewodnik dla firm działających na rynkach zagranicznych oraz unikalny raport porównujący transparentność rynków nieruchomości. Indeks ocenia 99 krajów oraz 163 miasta z całego świata w oparciu o ponad 200 indywidualnych wskaźników odnoszących się do: wyników inwestycyjnych, fundamentów rynku, nadzoru nad podmiotami notowanymi na rynkach zorganizowanych, warunków prawnych i ustawodawstwa, jakości procesów transakcyjnych oraz zrównoważonego rozwoju.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.