Raport

Rynek nieruchomości w Łodzi 2019

Marka Łodzi rośnie w siłę i przyciąga młodych ludzi, biznes, turystów. To z kolei pozytywnie przekłada się na lokalny rynek nieruchomości

07 października 2019

Ambitne plany rewitalizacyjne, silny ośrodek akademicki, blisko 1 mln mieszkańców w aglomeracji, coraz lepszy poziom infrastruktury i bogata siatka połączeń transportowych – to wszystko kształtuje wizerunek Łodzi jako atrakcyjnej lokalizacji dla inwestorów z branży nieruchomości.

Nowoczesne obiekty biurowe w tym mieście oferują już pół miliona m2 powierzchni. Wyjątkowo dobre wyniki odnotowywane są również na rynku nowych mieszkań. Spodziewać się można, że sprzedaż w całym 2019 roku ma szansę osiągnąć rekordowy poziom bliski 4,5 tys. jednostek. To właśnie tu uruchomione zostały jedne z pierwszych w kraju prywatne akademiki. Rośnie też dynamicznie baza hotelowa.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym raportem opracowanym we współpracy HAYS Poland pod patronatem Urzędu Miasta Łodzi. „Łódź – Revitalizing a vibrant business and living hub”, to skondensowana porcja wiedzy na temat rynku biurowego, mieszkaniowego, hotelowego, mieszkań studenckich oraz rynku pracy w tym mieście.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.