Raport

Rynek biurowy w Poznaniu

Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszy raport JLL we współpracy z firmą Hays na temat, rynku biurowego, rynku pracy oraz klimatu inwestycyjnego w Poznaniu.

30 marca 2021

Poznań to jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków biznesowych w Polsce. Rosnące zainteresowanie inwestorów zagranicznych, zwłaszcza firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych, w dużej mierze przyczynia się do szybkiej ekspansji rynku biurowego.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.