Raport

Small town, big deal
2019

Niniejsza publikacja jest efektem współpracy firm JLL oraz Hillwood, a także Manpower

03 października 2019

Wspólnie podjęliśmy próbę oceny potencjału dla prowadzenia działalności logistycznej i produkcyjnej tych mniej oczywistych lokalizacji. W tym celu wyselekcjonowaliśmy 34 ośrodki w Polsce, zlokalizowane zarówno wokół największych miast o ugruntowanej rynkowej pozycji, jak i te, w których aktywność deweloperów i najemców jest wciąż znikoma. Następnie każdy z nich poddaliśm wielokryterialnej ocenie. W efekcie powstał ranking lokalizacji magazynowo-przemysłowych w Polsce.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.