Raport

Why Flex? Polska 2020

Mamy przyjemność zaprezentować raport analizujący rynek przestrzeni elastycznych w Polsce na początku 2020 roku.

27 lutego 2020

Sektor przestrzeni elastycznych daleko wykroczył poza pierwotną formę coworkingu. Biura flex dysponują szeroką ofertą i kompleksowymi rozwiązaniami dla wszelkiego rodzaju firm, w tym dużych korporacji.

Dynamiczny rozwój tego sektora jest jednym z najgorętszych trendów na rynku nieruchomości komercyjnych. W 2019 r. podaż elastycznych przestrzeni biurowych na 24 największych rynkach Europy wzrosła o 29%. Polska jest jednym z liderów tego wzrostu.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.