Firma z sektora nowoczesnych technologii

Zadowolenie pracowników i gości dzięki kompleksowym usługom zarządzania obiektami i wykorzystaniu nowoczesnych technologii w miejscu pracy? Więcej o projekcie

Powierzchnia

Ponad 1 000 gości dziennie

Value

Zadowolenie na poziomie 93%

Rozwiązanie

Przekształcenie pokoju konferencyjnego w eksperymentalny escape room

People

“Zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle istnieje pytanie, na które JLL nie umiałoby odpowiedzieć.”

Tworzenie kultury wrażeń w tętniącej życiem biurze

Nasz klient miał pewność, że to jego zespół stanowi najważniejszy zasób firmy i dlatego chciał, aby każde biuro (w tym przyjmująca dziennie ok. 1 000 gości siedziba) była wyjątkowym miejscem. Dlatego też starał się stworzyć kulturę organizacyjną, która pozytywnie wpłynęłaby na równowagę między pracą a życiem prywatnym swojego zespołu, a także robiła duże wrażenie zarówno na pracownikach, jak i gościach.

Lepsze wrażenia

Wrażenia udało się poprawić dzięki kompleksowym usługom zarządzania obiektami (w tym obsłudze recepcji), planowaniu wydarzeń, poziomu wynajmu oraz usługom związanym z przeprowadzkami. Oprócz tego, zostały też wdrożone najwyższej jakości usługi concierge i najlepsze w swojej klasie narzędzia technologiczne, które ułatwiają wejście do biura oraz poruszanie się po nim. Aby mieć pewność, że pracownik lub gość odwiedzający kampus ma pozytywne doświadczenia, do ich dyspozycji na miejscu jest też dostępny wysoko wykwalifikowany zespół obsługi.

Nowoczesne technologie w miejscu pracy

Kultura wrażeń i nowoczesne rozwiązania technologiczne w miejscu pracy zostały wdrożone z myślą o potrzebach pracowników i gości. Efekty naszej pracy otrzymały 93% wskaźnik satysfakcji, ponadto nasz zespół zgromadził blisko 750 nominacji do programu nagród i uznania tego klienta.

Learn more about our human experience services

Human experience services

Create and enable better experiences for your people. By understanding your culture, together we can create a comprehensive strategy to improve human experiences.

Improving the employee and guest experience

A global financial client creates a more personal, sustainable experience for workers and visitors.

Your workplace powered by human experience

A place of work is more than a property. It’s a living environment that helps individuals and businesses craft and experience a rewarding fusion of life and work.