Różnorodność
 i integracja

Wierzymy, że kultura oparta na różnorodności i integracji to taka, w której wszyscy odnoszą sukcesy. Dlatego dbamy o to, aby środowisko które współtworzymy dawało nam poczucie akceptacji, docenienia oraz możliwości wykorzystania w pełni naszego potencjału.

Nieograniczone możliwości dla każdego

W JLL cenimy różne perspektywy, pochodzenie, umiejętności i doświadczenie, jakie wnoszą do kultury firmy nasi ludzie. W Polsce reprezentujemy 30 narodowości i mówimy w 36+ różnych językach. Zobacz wideo, jak to wygląda w naszym warszawskim biurze.

JLL Nasze historie

JLL to społeczność otwarta dla wszystkich pracowników i ich rodzin. Chcemy tworzyć inkluzywne środowisko, w którym wszyscy czują się sobą.

Kobiety w JLL inspirują 

Dzień Kobiet świętujemy na co dzień i od święta, ponieważ kobiety w JLL, w każdym miejscu świata są dla nas nieustającą inspiracją.

 

Poznaj nas 

Nasze wspólne wartości pracy zespołowej, etyki i doskonałości są podstawą wszystkiego, co robimy.
Wierzymy, że najlepszą inspiracją są najlepsi. Dlatego inwestujemy we wzajemne wspieranie się, wspólne uczenie i świętowanie sukcesów. Oznacza to, że bez względu na rolę, jaką wybierzesz, u nas znajdziesz się wśród ludzi podobnie myślących, którym wspólna praca i osiąganie wielkich rzeczy przychodzi w naturalny sposób.
Dołącz do nas, aby rozwijać swoje mocne strony, podążać za swoimi ambicjami i cieszyć się z satysfakcjonującej kariery pełnej różnorodnych doświadczeń.
Kariera

Cechuje Cię ambicja i poszukujesz ekscytujących możliwości rozwoju kariery?