Etyka wszędzie

JLL nie idzie na kompromisy w kwestii transparentności i uczciwości postępowania. Działamy tylko i wyłącznie w zgodzie z najwyższymi standardami etycznymi. Jesteśmy dumni z marki, jaką zbudowaliśmy. Konsekwentnie ją wzmacniamy i chronimy.

Nasze zaangażowanie na rzecz
etyki i uczciwości

Jesteśmy dumni z najwyższych standardów pracy, stworzenia optymalnych warunków dla rozwoju zespołu JLL oraz wkładu, jaki wnosimy do lokalnych społeczności.

Nasze
nagrody

Ze wszystkiego, co udało nam się osiągnąć, najbardziej dumni jesteśmy z najwyższych standardów pracy, tworzenia optymalnych warunków dla rozwoju zespołu JLL oraz wkładu, jaki wnosimy do lokalnych społeczności. Dlatego ogromnie cieszymy się, że nasze osiągnięcia zostały docenione przez prestiżowe organizacje cieszące się publicznym zaufaniem.


 

2008-2022

2008-2022

Mów głośno – Twoje działania mają znaczenie!

Jeśli masz wątpliwości, jesteś świadkiem lub podejrzewasz działania niezgodne z naszym Kodeksem Etycznym lub obowiązującymi przepisami prawa, powinieneś zgłosić ten fakt, abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania.Nie tolerujemy żadnych form odwetu wobec osób zgłaszających swoje obawy lub skargi, które szczerze uważają, że coś jest nie tak.
Zadzwoń na całodobową anonimową infolinię Ethics Everywhere lub prześlij zgłoszenie online.