Stephanie Hyde

Dyrektor generalna Markets Advisory na Wielką Brytanię i region EMEA

W czasach rosnącego znaczenia nieruchomości nominacja Stephanie zapowiada transformację JLL w Wielkiej Brytanii, która jest drugim co do wielkości rynkiem firmy.

Stephanie dołączyła do JLL wiosną 2021 r. po 25 latach pracy w PwC. Kieruje działalnością JLL w Wielkiej Brytanii i nieustannie wzmacnia pozycję firmy jako lidera na rynku doradztwa w dziedzinie nieruchomości, który kładzie silny nacisk na technologię.

Podczas pracy w PwC przyczyniła się do rozwoju wielu linii biznesowych, opracowała programy dla klientów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie oraz prowadziła program branżowy PwC skupiający się przede wszystkim na technologii, transformacji i zrównoważonym rozwoju. Wcześniej kierowała regionalnym działem PwC w Wielkiej Brytanii i należała do globalnego zespołu liderów oraz zarządu w Wielkiej Brytanii. Stephanie współpracowała z klientami z wielu różnych sektorów — od branż energetycznej i farmaceutycznej przez sektor publiczny aż po branżę produktów konsumenckich.

„Społeczność biznesowa oczekuje od branży nieruchomości pomocy w kluczowych kwestiach dotyczących zrównoważonego rozwoju, jakości życia i środowiska pracy. JLL ma ogromną szansę znaleźć się w awangardzie rozmów z inwestorami i najemcami”.