Raport

EMEA Living Capital Markets Bulletin – Q2 2020

Biuletyn EMEA Living Capital Markets opisuje i komentuje trendy rynkowe, które w minionym kwartale oddziaływały na najważniejsze segmenty sektora mieszkaniowego na całym kontynencie.

25 czerwca 2020

Biuletyn “EMEA Living Capital Markets” jest tworzony po to, by zbierać i prezentować najbardziej aktualne informacje na temat segmentów wchodzących w skład szeroko rozumianego sektora Living, tj. na temat instytucjonalnego rynku najmu, prywatnych akademików, projektów colivingowych oraz obiektów dedykowanych seniorom.

Najnowsze wydanie przedstawia dane z pierwszego kwartału br., okresu, w którym władze państwowe, biznes i społeczeństwa na całym kontynencie stanęły przed koniecznością zmierzenia się z pandemią Covid-19.

Jak pokazują wyniki sektora, jego pozycja nie została zagrożona dzięki utrzymaniu stabilnych przepływów pieniężnych z działalności operacyjnej. Pamiętać jednak należy, że mimo iż popyt w poszczególnych segmentach składających się na Living, ma wspólną demograficzną genezę i opiera się na zbliżonych elementach, istnieją również istotne różnice, które mogą sprawić, że wpływ Covid-19 może być w całym spektrum Living odczuwany różnie.

JLL będzie nadal monitorować rozwój sytuacji w poszczególnych krajach i segmentach oraz wykorzystywać globalny zasięg i specjalizację, aby uchwycić najistotniejsze zmiany sytuacji rynkowej w tym kontekście.

Raport dostępny jest wyłącznie w języku angielskim.

 

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.