Raport

Flex podbija CEE

Pandemia sprzyja zainteresowaniu rozwiązaniami elastycznymi w sektorze biurowym. Podaż powierzchni elastycznych w Polsce jest obecnie 6 razy wyższa niż w 2015r.

19 listopada 2020

Do 2030 r. biura typu flex mogą stanowić nawet ok. 30% portfela nieruchomości komercyjnych dużych firm. Elastyczność rozumiana również jako nieodłączny element modelu i środowiska pracy stanie się jednym z głównych komponentów nowoczesnego rynku biurowego.

JLL i Skanska zapraszają do lektury raportu „FLEXcellent Working”, analizującego rynek elastycznych powierzchni biurowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.