Raport

JLL European Living - Jaki jest apetyt inwestorów?

Badanie JLL European Living, wspierane przez Aberdeen Standard Investments

30 maja 2019

Zmieniające się czynniki demograficzne, społeczne i ekonomiczne napędzają decyzje inwestycyjne, ponieważ inwestorzy kładą większy nacisk na klasy aktywów z sektora Living (mieszkania dla studentów, mieszkania i opiekę zdrowotną). Jednak skala apetytu inwestorów była dotychczas nieznana.

Nasze pierwsze tego rodzaju badanie, wspierane przez Aberdeen Standard Investments, miało na celu zrozumienie globalnego apetytu na inwestycje w aktywa europejskiego Living, wprowadzając przejrzystość i dając inwestorom lepszy obraz rynku.

Posłuchaj Adama Challisa, szefa działu Living Research w regionie EMEA, opowiadającego w jaki sposób inwestorzy w całej Europie zwracają większą uwagę na klasę aktywów Living.

 

Kluczowe wyniki naszego badania:

  • Globalny apetyt inwestorów na aktywa Living ma wzrosnąć o 30% w 2019 roku
  • 79% inwestorów chce zwiększyć ekspozycję na sektor Living
  • 80% respondentów uważa, że ​​ESG (środowiskowe, społeczne i związane z zarządzaniem) będą głównym motorem przyszłych decyzji inwestycyjnych w ramach Living.

Nasz raport jest już dostępny do pobrania. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.