Raport

Kraków - rynek biurowy 2018

JLL ma przyjemnośc przedstawić najnowszy raport na temat rynku biurowego w Krakowie. Kraków od zawsze był liderem wśród polskich miast regionalnych. W 2017 r. stał się on drugim rynkiem w Polsce (po Warszawie), którego całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej przekroczyły milion m². Miasto uznawane jest za najlepszą w Europie lokalizację dla nowoczesnych usług biznesowych.

 

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.