Raport

Parki handlowe i centra convenience w Polsce | 2023

Popyt na parki handlowe jest stale napędzany przez ewolucję preferencji konsumentów, opłacalność, elastyczność i wygodę, które oferują te miejsca na mapie handlowej Polski

07 listopada 2023

Rozwój parków handlowych i centrów typu convenience w Polsce stanowi znaczące zjawisko na rynku nieruchomości w ostatnich latach. W odpowiedzi na trwałe zainteresowanie tymi formatami, z przyjemnością przedstawiamy Państwu czwartą edycję raportu dotyczącego parków handlowych i centrów convenience. Nasze opracowanie ma na celu dostarczenie kompleksowej analizy wzrostu i trendów w sektorze handlowym, a także podkreślenie znaczenia aspektów ESG w dzisiejszym świecie nieruchomości. Mamy nadzieję, że nasze badania staną się cennym źródłem informacji dla ekspertów z branży nieruchomości, inwestorów oraz osób podejmujących decyzje, chcących skorzystać z szerokiego spektrum możliwości, jakie ten sektor oferuje, a także dla wszystkich zainteresowanych tym tematem.

W raporcie, we współpracy z naszym partnerem Trei Real Estate Poland, skupiliśmy się na:

  • Charakterystyce parków handlowych
  • Głównych graczach na rynku
  • Mixem najemców
  • Popycie i stawkach czynszowych
  • Obszarach inwestycyjnych
  • ESG w parkach handlowych

Pobierz 4 edycję raportu dostępnego w języku angielskim, aby dowiedzieć się więcej.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Porozmawiajmy
o rynku handlowym