Raport

Rynek biurowy w Warszawie lipiec 2019

Po spokojnym początku roku, w drugim kwartale rynek biurowy w Warszawie nabrał rozpędu.

26 lipca 2019

W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami spektakularnych transakcji najmu zawartych przez instytucje finansowe w szeroko rozumianym centrum stolicy. Jednak Warszawa to nie tylko banki i firmy ubezpieczeniowe. W najbliższym czasie spodziewamy się również zawarcia znaczących umów przez firmy reprezentujące inne sektory gospodarki. Oznacza to, że 2019 będzie kolejnym znakomitym rokiem dla stołecznego rynku biurowego.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.