Raport

Rynek handlowy w Polsce Lipiec 2019

Po słabym pierwszym kwartale roku, rynek handlowy w II kwartale wzbogacił się o siedem nowych projektów, podczas gdy siedem kolejnych rozbudowano.

25 lipca 2019

Najważniejszym wydarzeniem pierwszej połowy roku było długo oczekiwane otwarcie Galerii Młociny w Warszawie. Centrum handlowe o powierzchni 78 500 m² GLA to największy projekt całego 2019 roku i największa galeria handlowa od otwarcia Posnanii w 2016 roku.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.