Raport

Rynek inwestycyjny
w Europie Środkowo-Wschodniej I poł.
2020 

W I poł. 2020 r. na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej odnotowano transakcje inwestycyjne o łącznej wartości ponad 6,4 mld euro.

27 lipca 2020

Polska, z udziałem 46% w tym wolumenie, jest zdecydowanym regionalnym liderem. Pomimo wybuchu COVID-19, aktywność inwestorów utrzymała się w I półroczu 2020 r. na niezwykle wysokim poziomie, a rynek doświadczył kontynuacji trendów, które już od pewnego czasu są obserwowane. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem analizującym rynek inwestycyjny w Polsce i szerszym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.