Raport

Rynek magazynowy w Polsce - maj 2019

Utrzymująca się na wysokim poziomie aktywność najemców odzwierciedla siłę rynku magazynowego

14 maja 2019

Intensywny rozwój rynku magazynowego w Polsce nadal napędzany jest przede wszystkim przez nowe umowy najmu oraz ekspansje.  Obserwowane od kilku kwartałów znakomite wyniki po stronie popytowej mają odzwierciedlenie w wysokiej aktywności deweloperskiej. W I kw. 2019 r. zasoby magazynowe powiększyły się o kolejne 623 000 m², dwukrotnie więcej w porównaniu z analogicznym okresem 2018 r. Całkowita podaż powierzchni magazynowej w Polsce osiągnęła poziom 16,3 miliona m².

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.