Raport

Rynek magazynowy w Polsce luty 2020

JLL ma przyjemność zaprosić do lektury najnowszego raportu analizującego sytuację na rynku magazynowym w Polsce.

11 lutego 2020

Polski rynek magazynowy niezmiennie napędzany był przez nowe umowy i ekspansje. W 2019 r. odnotowano jednak wyjątkowo wysoki udział renegocjacji, które stanowiły ponad 32% całkowitego popytu, w porównaniu do 22% i 21% w latach 2018 i 2017.

W 2019 r. popyt brutto osiągnął imponujący wynik 3,75 miliona m². To drugi najlepszy rezultat w historii rynku oraz czwarty rok z rzędu, w którym przekroczony został próg 3 milionów m² wynajętej powierzchni magazynowej. Mimo zbliżonej wielkości, ubiegłoroczny wynik zależał od kilku innych czynników niż w przypadku roku 2018.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.