Raport

Rynek magazynowy w Polsce lipiec 2020

Rynek inwestycyjny w segmencie magazynów ma za sobą najlepsze pierwsze półrocze w historii. W okresie od stycznia do końca czerwca zawarto 20 transakcji o łącznej wartości ponad 1,2 miliarda euro.

24 sierpnia 2020

Rynek magazynowy w Polsce notuje kolejne wzrosty, z popytem brutto sięgającym rekordowych 2,2 miliona m² w I półroczu 2020*. Pod względem nowego popytu Polska była drugim najbardziej aktywnym krajem w Europie i jedynym, który odnotował widoczny wzrost w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku – aż o 30%.

Z końcem czerwca zasoby magazynowe przekroczyły 19,7 miliona m². W pierwszej połowie roku oddano do użytku ponad milion m². W rezultacie, Polska z 15% udziałem w nowej podaży, była trzecim najbardziej aktywnym rynkiem magazynowym w Europie.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.