Raport

Sektor nowoczesnych
usług biznesowych
w Polsce 2020

Publikacja ABSL i JLL, dotycząca branży usług dla biznesu, najważniejszych lokalizacji dla inwestycji, specyfiki rynku zatrudnienia oraz środowiska pracy

24 czerwca 2020

Najważniejsza coroczna publikacja ABSL we współpracy z JLL, dotycząca sektora BPO/SSC, jest już dostępna. Zapraszamy do lektury raportu o branży usług dla biznesu, najważniejszych lokalizacjach dla inwestycji, specyfice rynku zatrudnienia oraz powierzchniach biurowych i środowisku pracy.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.