Raport

Warszawski rynek nieruchomości IV kw. 2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszy raport analizujący warszawski rynek nieruchomości w IV kw. 2020 roku.

Warszawa jest politycznym, gospodarczym i kulturalnym centrum Polski. Miasto jest siedzibą polskiego rządu, parlamentu i większości instytucji administracji publicznej, a także regionalnych przedstawicielstw organizacji międzynarodowych, takich jak np. Frontex, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy oraz Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Jest to również gówna lokalizacja dla niezliczonej ilości różnorodnych firm - zarówno polskich, jak i międzynarodowych – które właśnie z polskiej stolicy kierują swoim biznesem.

Warszawa jest największym miastem w Polsce i ósmą pod względem liczby ludności stolicą w Unii Europejskiej. W warszawskim regionie metropolitalnym mieszka ponad 2,5 miliona osób i zgodnie z prognozami demograficznymi jest to obszar, na którym przewiduje się dalszy wzrost liczby ludności. Wszystko to sprawia, że Warszawa jest tętniącym życiem centrum biurowym, mieszkaniowym i handlowym. Jest również kołem napędowym dla rozwoju rynku magazynowego w mieście i jego najbliższych okolicach. Istnieje wiele powodów, dla których Warszawa jest fantastycznym miejscem do inwestowania – i wiele argumentów, które przemawiają za tym, że jest to dobry czas na te inwestycje.

Od kilku lat, co kwartał, przygotowujemy przegląd każdego z warszawskich sektorów nieruchomości wraz z komentarzem inwestycyjnym. Zachęcamy do pobrania raportu (dostępny wyłącznie w języku angielskim) i zapoznania się z najnowszymi danymi. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące możliwości biznesowych oferowanych przez Warszawę - nie tylko w zakresie transakcji, ale także w zakresie doradztwa strategicznego i wsparcia biznesowego.

Raport dostępny jest wyłącznie w języku angielskim. 

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.