Raport

What the Flex – rynek elastycznych powierzchni biurowych w Polsce 2019

Ewolucja rynku elastycznych powierzchni biurowych w Polsce. W jakim kierunku będą rozwijać się przestrzenie coworkingowe, hybrydowe i biura serwisowane w 2019 roku?

26 marca 2019

Rozkwit elastycznych powierzchni biurowych to jeden z najważniejszych trendów na rynkach biurowych w Europie.

Jak wynika z analiz JLL, ten - napędzany rosnącymi oczekiwaniami najemców i zmieniającymi się potrzebami pracowników - segment rynku biurowego, w ciągu następnych 5 lat ma szansę się potroić z 3,5 mln mkw. powierzchni do nawet 10 mln mkw. Biura flex szturmem podbijają również polski rynek nieruchomości, a modele coworkingowe, hybrydowe, czy biura serwisowane cieszą się coraz większą popularnością.

Dowiedzmy się więcej na temat najgorętszego trendu na rynku biurowym w ostatnich latach. 

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.