Podcast

Podcast | JLL Café Polska #4

ESG a doradztwo w branży energii odnawialnej – jak to łączymy?

15 maja 2023

Zapraszamy do wysłuchania podcastu, w którym odkrywamy kolejne zagadnienia z obszaru ESG. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć ESG, interesujesz się najnowszymi trendami w świecie nieruchomości, szukasz rozwiązań ESG lub chcesz dowiedzieć się więcej - posłuchaj naszych ekspertów.

Podczas dyskusji prowadząca Katarzyna Stańczak wraz ze swoim gościem Rafałem Skowrońskim porusza tematykę energetyki odnawialnej.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z którego dowiesz się kim są inwestorzy stawijący na zieloną energię, skąd pochodzi ich kapitał i jakie mają oczekiwania. Opowiemy dlaczego farmy fotowoltaiczne dominują w branży energii odnawialnej i jaka przyszłość jest pisana farmom wiatrowym. Przedstawimy dwa stowarzyszenia, w których JLL prężnie działa edukując rynek i aktywnie wspierając procesy legislacyjne w Polsce. Nie zabraknie również informacji jak JLL pomaga swoim klientom podejmować decyzje w zakresie inwestycji w branże energetyki odnawialnej, która jest ściśle powiązana z ESG, oraz co wróżnia JLL na rynku.

Wykorzystaj realny potencjał ESG

Pomagamy skutecznie realizować cele zrównoważonego rozwoju za pomocą naszych kompleksowych rozwiązań w zakresie strategii, w obszarze nieruchomości oraz energetyki.