Informacja prasowa

Olga Szczęsna dołącza do Agencji Biurowej JLL

Olga Szczęsna w połowie lutego dołączyła do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych Agencji Biurowej JLL, gdzie objęła stanowisko Dyrektora.

26 lutego 2021

Olga odpowiedzialna będzie za komercjalizację budynków z portfela Patrizia, m.in. N21, Metron i G9 oraz nowopowstający w ścisłym centrum Warszawy budynek Central Point.

„Pomimo wybuchu pandemii COVID -19, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych Agencji Biurowej JLL odnotował w ubiegłym roku szereg sukcesów. 2020 rok zamknęliśmy najwyższym udziałem w rynku wśród wszystkich agencji doradczych jeśli chodzi o liczbę wynajętych metrów kwadratowych, a w rok 2021 weszliśmy rozpoczynając współpracę z kilkoma nowymi inwestorami przy komercjalizacji takich budynków, jak np. Marynarska Point 2. Nasz zespół dynamicznie się rozwija i cieszymy się, że Olga dołączyła do nas w tym wymagającym czasie. Jej doświadczenie i szeroka wiedza z pewnością przyczynią się do rozwoju naszego biznesu i pogłębienia relacji z dotychczasowymi i przyszłymi klientami”, mówi Piotr Kamiński, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

Zespół Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych Agencji Biurowej JLL tworzy 27 ekspertów odpowiedzialnych za projekty zlokalizowane w Warszawie oraz miastach regionalnych. W 2020 roku eksperci JLL doradzali przy transakcjach najmu biur o łącznej powierzchni ok. 63 000 mkw. Budynki biurowe komercjalizowane przez JLL to m.in. Central Point, The Warsaw HUB, Warsaw Unit, The Park Kraków, Airport City Gdańsk, Monopolis w Łodzi czy Infinity we Wrocławiu.

Od początku swojej ponad 12-letniej kariery zawodowej Olga Szczęsna była zaangażowana w pracę na rzecz sektora nieruchomości. Na przestrzeni tych lat była związana m.in. z Colliers International, a także Spectra Development i Penta Real Estate, gdzie odpowiadała za wynajem obiektów biurowo-usługowych.

„Bardzo się cieszę, że dołączyłam do zespołu JLL, gdzie będę mogła kontynuować karierę w obszarze nieruchomości biurowych i nadal mieć wkład w rozwój tego segmentu rynku. Sektor nowoczesnych powierzchni biurowych znajduje się w bardzo szczególnym momencie zmian natury społecznej, technologicznej i biznesowej, a deweloperzy oraz inwestorzy potrzebują strategicznego doradztwa, które pozwoli im płynnie dostosować się do nowych trendów. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie okaże się dla nich cennym wsparciem”, mówi Olga Szczęsna, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

O JLL


JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest takie kształtowanie sektora nieruchomości, dzięki któremu świat zmienia się na lepsze. W służbie tej misji firma wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie, pozwalające kreować najlepsze możliwości biznesowe, wyjątkowe przestrzenie oraz rozwiązania przynoszące długofalowe korzyści klientom, pracownikom oraz społecznościom, w których funkcjonuje. JLL jest spółką z listy Fortune 500 o rocznych przychodach 16,6 mld USD zatrudniającą na koniec marca 2021r. ponad 91 000 osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated.