Informacja prasowa

Michał Lis i Piotr Kamiński awansują w JLL

Międzynarodowa firma doradcza JLL ogłasza awanse w zespole ekspertów ds. reprezentacji deweloperów i właścicieli biurowców w Polsce

29 stycznia 2021

Piotr Kamiński objął funkcję Dyrektora Działu Wynajmu Powierzchni Biurowej.

W ramach nowej roli Piotr Kamiński będzie zarządzał zespołem ekspertów doradzających deweloperom i funduszom przy tworzeniu długoterminowych strategii najmu, negocjacjach i renegocjacjach umów. Piotr, związany z JLL od 5 lat, był do tej pory odpowiedzialny za obsługę strategicznych klientów zespołu. W tym czasie doradzał wiodącym na polskim rynku inwestorom oraz deweloperom, co zaowocowało około setką transakcji biurowych na ponad 200 000 mkw. Współpracował m.in. z Cromwell, Ghelamco, Heitman czy Immobel.

Równolegle, Michał Lis awansował na stanowisko Starszego Dyrektora (Senior Director) i będzie odpowiadał za rozwój usług JLL z obszaru doradztwa właścicielom obiektów biurowych na rynkach regionalnych w Polsce. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat współpracował w JLL z wieloma deweloperami i funduszami w zakresie przygotowania i wdrażania długofalowych strategii wynajmu powierzchni biurowych. Doradzał takim firmom jak Cromwell Property Group, Deka, Globalworth, Karimpol czy WXMS / WPP.

„Piotr i Michał od wielu lat współtworzą zespół biurowy JLL w Polsce. Obaj są ekspertami z ugruntowanym doświadczeniem w pracach na rzecz właścicieli budynków biurowych, doradzając im w tworzeniu długofalowych strategii dotyczących komercjalizacji biurowców, budowy relacji z ich najemcami czy zwiększania wartości rynkowej tych obiektów. JLL jest firmą, która od początku opierała swoją kulturę na długofalowych relacjach w zespole. Dzięki temu udało nam się stworzyć organizację opartą na wiedzy i dzieleniu się nią, zaufaniu oraz transparentności, a to pozwala oferować naszym pracownikom świetne możliwości rozwoju, czego przykładem są awanse Piotra i Michała. Serdecznie gratuluję obu objęcia nowych stanowisk i życzę im wielu dalszych sukcesów”, komentuje Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL.

Działem Reprezentacji Najemcy kieruje w JLL Jakub Sylwestrowicz, wspierany przez Karola Patynowskiego, Dyrektora ds. Rynków Regionalnych. 

O JLL


JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest takie kształtowanie sektora nieruchomości, dzięki któremu świat zmienia się na lepsze. W służbie tej misji firma wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie, pozwalające kreować najlepsze możliwości biznesowe, wyjątkowe przestrzenie oraz rozwiązania przynoszące długofalowe korzyści klientom, pracownikom oraz społecznościom, w których funkcjonuje. JLL jest spółką z listy Fortune 500 o rocznych przychodach 16,6 mld USD zatrudniającą na koniec marca 2021r. ponad 91 000 osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated.