Informacja prasowa

Becton Dickinson rozwija się w Warszawie i we Wrocławiu

Firma Becton Dickinson dobrała dodatkową powierzchnię biurową w Business Garden we Wrocławiu oraz przedłużyła umowę najmu w Poleczki Business Park w Warszawie.

06 października 2020

Source: JLL

Firma Becton Dickinson dobrała dodatkową powierzchnię biurową w Business Garden we Wrocławiu oraz przedłużyła umowę najmu w Poleczki Business Park w Warszawie, gdzie także zdecydowała się na wynajęcie dodatkowej przestrzeni. Firma JLL reprezentowała najemcę w procesie renegocjacji obu umów.

Becton Dickinson to czołowa firma na światowym rynku technologii medycznych i lider w dziedzinie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników opieki zdrowotnej, jak i w zakresie technologii wykorzystywanej w badaniach medycznych i laboratoriach klinicznych. Firma przedłużyła umowy najmu we wrocławskim Business Garden na powierzchni ponad 1800 mkw. i w warszawskim Poleczki Business Park na powierzchni ponad 1100 mkw., gdzie wynajęła także ok. 200 mkw. dodatkowej powierzchni.

„Oddziały Becton Dickinson znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu. Zawsze wybieramy biura najwyższej jakości zlokalizowane w nowoczesnych obiektach, które stanowią otoczenie sprzyjające efektywnej pracy i budowaniu zaangażowania naszych pracowników. We wrocławskim oddziale kilka lat temu skonsolidowaliśmy nasze biura i zdecydowaliśmy o rozwoju w tej lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że nasza obecność w budynkach Business Garden we Wrocławiu i Poleczki Business Park w Warszawie, będzie sprzyjać umacnianiu naszego biznesu”, mówi Coralie Clement, Regional Real Estate Manager EMEA & Greater Asia, Becton Dickinson.

Poleczki Business Park Berlin to druga faza całego kompleksu stanowiącego dwa 4-kondygnacyjne budynki, które oferują łącznie ok. 21 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynki wchodzące w skład drugiej fazy zostały pre-certyfikowane na poziomie LEED Gold. Z kolei Business Garden Wrocław to nowoczesny park biurowy, który składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni biurowej około 36 600 mkw. Kameralna zabudowa, otoczenie zieleni, zaawansowane rozwiązania techniczne i telekomunikacyjne, znakomicie doświetlone, elastyczne i efektywne powierzchnie biurowe zapewniają użytkownikom budynków komfortowe, przyjazne i bezpieczne warunki pracy.

„Becton Dickinson to firma, która prężnie rozwija się zarówno na rynku wrocławskim jak i warszawskim. Ten światowy lider na rynku technologii medycznych od początku stawiał na zaawansowane technologicznie przestrzenie i komfort pracy swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że obie lokalizacje doskonale spełnią wysokie wymagania firmy Becton Dickinson”, mówi Katarzyna Krokosińska, Dyrektor Biura JLL we Wrocławiu.


O JLL

JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest zredefiniowanie sektora nieruchomości, stwarzanie najlepszych możliwości biznesowych i atrakcyjnych, komfortowych przestrzeni sprzyjających realizowaniu celów. W ten sposób firma przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla swoich klientów, pracowników oraz społeczności, w których działa. JLL jest spółką z listy Fortune 500 zatrudniającą ponad 93 000 osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated. Więcej informacji znajduje się na stronie www.jll.com