Informacja prasowa

Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości

Po dwóch latach przerwy powraca turniej siatkówki organizowany przez JLL!

14 lipca 2022

Paulina Smaszcz

Drodzy Partnerzy, Klienci, Drużyny i Kibice,

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że po dwuletniej przerwie JLL Poland reaktywuje legendarny Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022 - 11. edycja wydarzenia odbędzie się 4 sierpnia 2022 r. w Monta Beach Volley Club.

Ostatnia edycja turnieju zorganizowana w 2019 roku zakończyła się rekordowym wynikiem zbiórki funduszy w wysokości blisko 1,2 mln zł (osiągnęliśmy go wspólnie z 60 drużynami, 420 zawodnikami i 2500 gośćmi!) przekazanym na rzecz "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" (Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową) umożliwiając zakup najnowszej generacji urządzeń medycznych do innowacyjnych terapii komórkowych dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

W tym roku z dumą kontynuujemy tradycję łączenia wiodących organizacji działających na rynku nieruchomości i w innych sektorach w szczytnym celu, ciesząc się przy tym duchem sportowej rywalizacji i zabawy. W geście solidarności z naszymi Ukraińskimi sąsiadami, którzy zmagają się z rosyjską inwazją, przekażemy środki zebrane podczas aukcji charytatywnej na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Ponadto, mając na uwadze różnorodność i integrację, planujemy również wesprzeć Fundację Centrum Praw Kobiet.

Na wydarzenie składać się będzie mecz siatkówki rozpoczynający się o godz. 9.00, a następnie afterparty z koncertem na żywo i aukcją charytatywną, które rozpocznie się o godz. 18.00.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się do końca 8 lipca 2022 roku poprzez dedykowaną stronę: turniejjll.pl.

Sprawdź również naszą stronę o siatkówce: jll.pl/en/campaign/charity-volleyball


O JLL

JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest takie kształtowanie sektora nieruchomości, dzięki któremu świat zmienia się na lepsze. W tym celu firma wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie, pozwalające kreować najlepsze możliwości biznesowe, wyjątkowe przestrzenie oraz rozwiązania przynoszące długofalowe korzyści klientom, pracownikom oraz społecznościom, w których funkcjonuje. JLL jest spółką z listy Fortune 500 o rocznych przychodach 19,4 mld USD zatrudniającą na koniec marca 2022r. ponad 100 000 osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated.