COTY na dłużej w Ambassadorze

Coty Eastern Europe część jednego z największych na świecie koncernów kosmetycznych, przedłużyła umowę najmu w budynku Ambassador Office Building

29 listopada 2018

W procesie negocjowania warunków kontraktu i przygotowania długoterminowej strategii najmu, COTY reprezentowali eksperci JLL.

Do Polski COTY weszło w roku 1993. Od początku istnienia, Polski oddział firmy charakteryzował bardzo dynamiczny rozwój i dziś COTY Polska jest największą firmą kosmetyczną działającą na polskim rynku detalicznym, a marki COTY takie jak Rimmel, adidas czy Bourjois, zajmują czołowe pozycje w swoich segmentach i są regularnie wyróżniane w konkursach branżowych.

„Przedłużenia umów najmu na warszawskim Mokotowie, w tym ze strony tak prestiżowych firm jak COTY, to najlepsze potwierdzenie dla atrakcyjności sektora biurowego tej dzielnicy biznesowej. Do końca trzeciego kwartału tego roku na Mokotowie wynajęto blisko 138 000 mkw. powierzchni, co było drugim najlepszym wynikiem na rynku biurowym w Warszawie. Ponadto, planowane na tym obszarze projekty typy mixed-use pozwolą na rozszerzenie oferty okolic ul. Domaniewskiej i mają szansę pozytywnie wpłynąć na zainteresowanie potencjalnych najemców", tłumaczy Zuzanna Kowalczyk, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Charakteryzujący się nowoczesną i oryginalną architekturą Ambassador Office Building, oferuje ok. 15 500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Inwestycja, należąca do Hines, znajduje się przy ulicy Domaniewskiej, w sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz licznych przystanków komunikacji miejskiej.