Informacja prasowa

Cybercom zostaje w myhive Crown Tower

Cybercom, międzynarodowa firma technologiczna, przedłużyła umowę najmu w budynku myhive Crown Tower należącym do portfolio IMMOFINANZ.

18 czerwca 2020

Cybercom to międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w Szwecji, zatrudniająca ponad 1200 osób. W Polsce zatrudnia około 300 osób pracujących w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy. Firma dostarcza szyte na miarę, innowacyjne rozwiązania IT dla klientów z całego świata. Cybercom w myhive Crown Tower zajmuje powierzchnię prawie 1000 mkw.

„Po dość długim procesie wyboru przestrzeni biurowej na kolejnych kilka lat finalnie zdecydowaliśmy o pozostaniu w obecnym biurowcu. Panująca cały czas niepewność związana z COVID-19, ostatecznie przypieczętowała wybór opcji, która dawała nam większe bezpieczeństwo oraz przewidywalność w zakresie powierzchni. Obecne biuro doceniamy za dogodną lokalizację. Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany, co jest istotne dla naszych pracowników. Jest to dobre miejsce do pracy również z uwagi na dynamicznie rozwijające się biznesowe otoczenie Ronda Daszyńskiego oraz szeroką ofertę udogodnień występujących w pobliżu”, mówi Katarzyna Bator, Dyrektor Finansowy, Cybercom.

Położony na warszawskiej Woli 12-piętrowy budynek myhive Crown Tower oferuje ok. 8500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Nowoczesny sposób zaprojektowania przestrzeni biurowej, pozwala na jej indywidualną aranżację oraz stworzenie przyjaznych miejsc do pracy. Duże przeszklenia zapewniają doświetlenie wnętrza naturalnym światłem. W budynku znajduje się również kawiarnia i przestronna recepcja, z której mogą korzystać najemcy i ich goście.

„Wola to jeden z najbardziej pożądanych adresów biurowych w regionie CEE, co znajduje potwierdzenie w profilu firm, które decydują się na podpisanie tutaj umowy najmu. Wola jest chętnie wybierana przez międzynarodowych graczy IT, a także firmy z sektora finansowego, bankowego i ubezpieczeniowego, którzy należą do grupy najbardziej wymagających najemców. Ponadto, atrakcyjność tej części biznesowej stolicy przekłada się również na rosnącą skalę renegocjacji dotychczasowych kontraktów. Cieszymy się, że Cybercom zdecydował się pozostać w myhive Crown Tower i wierzymy, że zmieniające się otoczenie Ronda Daszyńskiego stworzy jeszcze bardziej komfortowe warunki pracy dla pracowników firmy”, mówi Jarosław Kwiecień, Starszy Konsultant, JLL.

O JLL

JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest zredefiniowanie sektora nieruchomości, stwarzanie najlepszych możliwości biznesowych i atrakcyjnych, komfortowych przestrzeni sprzyjających realizowaniu celów. W ten sposób firma przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla swoich klientów, pracowników oraz społeczności, w których działa. JLL jest spółką z listy Fortune 500 zatrudniającą ponad 94 000 osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated. Więcej informacji znajduje się na stronie www.jll.com