Dagmara Filipiak dyrektorem działu reprezentacji najemcy

Firma JLL ogłosiła nominację Dagmary Filipiak na stanowisko dyrektora działu reprezentacji najemcy w obszarze powierzchni handlowych.

25 lipca 2018

Dział reprezentacji najemcy, którym kieruje Dagmara Filipiak, odpowiada za kompleksową analizę sektora handlowego, opracowanie długofalowej strategii rozwoju marek na rynku polskim, identyfikację najlepszych lokalizacji handlowych, negocjowanie warunków najmu, jak również wsparcie marketingowe i komunikacyjne. 

„Wieloletnie doświadczenie Dagmary we współpracy z sieciami handlowymi, jak również znajomość rynku nieruchomości w Polsce to niezaprzeczalne atuty, dzięki którym zarówno polskie, jak i zagraniczne marki zyskają możliwość strategicznego wsparcia w tworzeniu i realizacji planów rozwoju na rodzimym rynku", komentuje Anna Wysocka, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

Dagmara Filipiak jest związana z JLL od 12 lat. W tym czasie prowadziła szereg projektów zarówno z zakresu reprezentacji najemców, jak i właścicieli projektów handlowych. Doradza takim markom jak LC Waikiki, Menya Musashi, Merlin Entertainments, Daniel Wellington, Parques Reunidos, Roll&Go, Optique, Biotech. Ponadto, na przestrzeni swojej kariery zawodowej współpracowała również z Toys'R'Us (pierwszy sklep tej marki w Polsce), Kari, Debenhams, Claire's, czy Hollister. Odpowiadała również, między innymi, za komercjalizację i rekomercjalizację znanych obiektów handlowych na terenie całej Polski, m.in. stołecznych centrów Klif i Blue City, jak też Forum Gdańsk, Galerii Koszalin, Renomy we Wrocławiu, czy Galerii Kazimierz w Krakowie. Oprócz tego była zaangażowana w tworzenie długoterminowych strategii wynajmu centrów handlowych, przygotowanie analiz rynkowych, a także negocjacje i renegocjacje umów.