Galeria Sandecja poszerza ofertę

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw., w którym znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych.

25 czerwca 2019

Za nami zaledwie pierwsze półrocze, a Galeria Sandecja już może mówić o bardzo udanym 2019 roku. W nowosądeckim centrum swoje salony otworzą drogeria HEBE i sklep z artykułami dla najmłodszych SMYK, a także sklep z kompleksową ofertą damską – Top Secret. Do grona nowych najemców dołączą również – BRIJU i TUI. Z kolei dotychczasowe umowy najmu przedłużył m.in. Coccodrillo, Deichmann, Apart i Bytom. W procesach negocjacyjnych właścicielowi Galeria Sandecja, firmie TK Development, doradzają eksperci z agencji doradczej JLL, która jest również wyłącznym agentem ds. komercjalizacji centrum.

Smyk, najbardziej znany w Polsce sklep oferujący zabawki i ubrania dla dzieci oraz niemowląt, zajmie w Galerii Sandecja blisko 390 mkw. Z kolei HEBE, jedna z najbardziej znanych w naszych kraju drogerii, otworzy swój salon na 240 mkw. powierzchni. Oprócz tego swoje umowy przedłużyło dotychczas pięciu najemców – Apart, Bytom, Deichmann, Coccodrillo i Play. Łącznie w pierwszych sześciu miesiącach tego roku najemcy podpisali umowy na ponad 1 300 mkw. powierzchni.

„Cieszymy się, że do grona najemców naszego centrum dołączają kolejne renomowane marki. Galeria Sandecja utrzymuje niemal pełne wynajęcie, wzmacniając miks najemców i wprowadzając nową ofertę, co pozwoli jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Od początku zależało nam, aby był to ważny dla mieszkańców punkt na mapie miasta, gdzie będą mogli zrobić nie tylko zakupy, ale i spędzić wolny czas”, tłumaczy Zygmunt Chyla, Prezes Zarządu TK Polska Operations S.A.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw., w którym znajduje się blisko 100  sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej galeria jest doskonałym miejscem zakupów i spotkań ze znajomymi zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji. W gronie najemców centrum znajduje się między innymi hipermarket Carrefour, H&M, New Yorker, Martes Sport, Douglas, Orsay, Wojas, CCC i wiele innych.

„Potencjał rynku handlowego w Nowym Sączu rośnie, o czym świadczą nowe umowy i dotychczasowe przedłużenia kontraktów najmu w Galerii Sandecja. To atrakcyjnie zlokalizowane centrum, które dzięki wdrożeniu odpowiedniej strategii wzmacniania portfolio najemców, między innymi o marki skierowane do kobiet, czy rodzin z dziećmi, z roku na rok przyciąga coraz więcej klientów. Cieszymy się, że możemy współpracować z TK Development nad tworzeniem optymalnej oferty zakupowej dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic”, komentuje Weronika Kuna, z działu Retail JLL Poland.