Informacja prasowa

DSV Solutions rośnie na Pomorzu

DSV Solutions, wynajął nowoczesną powierzchnię magazynową w Pomorskim Centrum Logistycznym. W procesie negocjowania warunków doradzali eksperci JLL

18 listopada 2019

DSV Solutions, operator specjalizujący się w zaawansowanych rozwiązaniach logistyki magazynowej, wynajął 3 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym, którego właścicielem jest firma Goodman. W procesie negocjowania warunków najmu DSV Solutions doradzali eksperci JLL.

"Rok temu firma DSV Solutions wynajęła w Pomorskim Centrum Logistycznym 15 000 mkw. powierzchni magazynowej, co dało deweloperowi zielone światło na rozpoczęcie budowy nowego budynku w ramach tego parku. Z podobną sytuacją mamy do czynienia teraz - podpisana właśnie przed DSV Solutions umowa najmu na 3 500 mkw. powierzchni magazynowej zapoczątkuje budowę następnego obiektu w tym samym kompleksie realizowanym przez Goodman. Powiększenie przestrzeni magazynowej firmy w Gdańsku jest związane nie tylko z dynamicznym rozwojem usług naszego klienta w tym regionie, ale również doskonałą lokalizacją centrum logistycznego oraz możliwością indywidualnego dostosowania przestrzeni do potrzeb DSV”, komentuje Mateusz Iłowiecki, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.